pondělí 13. června 2011

ElectionsMeter je neziskovka

Neziskovka, nevládní a nezisková organizace, občanská iniciativa, občanské sdružení. Registrovaná 12.8.2010, identifikační číslo 22859161, adresa Sukova 1556, Pardubice. Předsedou a zakladatelem sdružení je Petr Rudzan.

Projekt, který si klade za cíl být otevřený, nezávislý, objektivní a alternativou ke komerčním nebo vládním organizacím může být jen neziskovka. Dlouho jsem o tom uvažoval a dospěl nakonec k přesvědčení, že nelze čerpat peníze ze státního rozpočtu, od komerční organizace, z EU fondu, z privátních fondů a být zároveň veřejně proklamován jako nezávislý. Smysl projektu vyniká (a zaniká) s jeho nezávislostí.

Neziskovka se mohla se mohla docela dobře jmenovat "Sdružení za nezávislý volební systém a alternativní průzkum veřejného mínění", ale zůstali jsme u marketingové značky "ElectionsMeter".

ElectionsMeter hledá a vždy bude hledat odborníky (akademická sféra, politologie, statistika, sociologie, moderní historie, informační technologie, právo) kteří by obsadili dozorčí radu sdružení a dohlíželi na objektivnost a nezávislost projektu. K výkonu dohledu dostanou přístup k algoritmům, všem sledovaným údajům a analýzám.

1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší pravděpodobnost výhry

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětSmazat